Dobrá 605, 73951 Dobrá, Česká republika

+420 608 215 675 patyservis@patyservis.cz

Služby

Tvorba software

Pro správný chod jakéhokoliv firemního procesu je nezbytný odpovídající informační systém. Pro podporu základních procesů např. účetnictví – je možné koupit hotový program, ale pro speciální procesy je zpravidla nezbytné vytvořit nový program nebo přizpůsobit již existující. Našim zákazníkům nabízíme dodání software, který bude plně vyhovovat všem vašim potřebám a požadavkům.
Při vytváření Software dbáme na veškeré požadavky a potřeby zákazníka, prioritou je dodání lehce ovladatelného a nenáročného uživatelského prostředí. Zároveň k Software následně poskytujeme telefonickou nebo emailovou podporu pro řešení uživatelských dotazů nebo problémů.

Servis výpočetní techniky

Našim zákazníkům nabízíme dodávku, servis a opravy libovolné výpočetní techniky – počítače, tiskárny, notebooky, Smart TV, tablety, telefony. Na počítačích provádíme údržbu stávajícího softwarového vybavení, instalaci nových programů, zálohování dat. V případě výskytů jakýchkoliv problémů s počítačem provádíme diagnostiku a odstranění závady – např. výměnu vadných komponent, obnovu omylem smazaných dat, odvirování počítače, reinstalaci operačního systému, profylaxi.

Správa počítačových sítí

Provádíme správu počítačových sítí všech velikostí i operačních systémů – správu uživatelů, definování přístupových práv, zálohování souborů, konfiguraci síťových prvků apod. Pro důležité firemní aplikace zajišťujeme nepřetržitý monitoring a vzdálený dohled, čímž se výrazně snižuje dopad případných kritických situací.

Další služby

  • tvorba interaktivních PDF formulářů;
  • export / import a analýza dat z tabulek MS Excel;
  • individuální a skupinové kurzy, výuka počítačové gramotnosti;
  • digitalizace VHS kazet, zpracování a pořizování videozáznamů;
  • a další služby v oblasti ICT.